Męski punkt widzenia 2

Męski punkt widzenia 2

Nowa edycja „Męskiego punktu widzenia”, emitowana od 8 marca na antenie Polsat Cafe zyskała odświeżoną oprawę scenograficzną i nową kolorystykę. Dominujące na planie żółcie zamieniły się w błękit i energetyczną magentę komponujące się świetnie z czerwonym logo stacji.

Niewiele zmieniła się formuła programu – zamiast dwóch, pojawi jedna 22 minutowa rozmowa. Premiery odcinków będą jak dotychczas w każdy poniedziałek o godz. 22.10. Dodatkowymi elementami będą materiały dokumentujące wypowiedzi lub wydarzenia dotyczące rozmówców.  Bohaterami programu „Męski punkt widzenia” nadal pozostaną znani mężczyźni uczestniczący w życiu publicznym jako politycy, artyści, pisarze czy sportowcy. W każdym z programów poznamy ich historie z życia i poglądy, czyli po prostu ich męski punkt widzenia świata i… kobiet.

Pierwszym gościem Pauliny Młynarskiej w nowej edycji programu (emisja odcinka 8 marc, godz. 22.10), będzie Tomasz Kammel, który tylko Paulinie powiedział o powodach afery z udziałem jego i jego narzeczonej, jak wyglądało jego pierwsze – po 14 latach – spotkanie z ojcem i czego się boi. Bo nawet ktoś tak „wizerunkowo” opanowany i powściągliwy jak Tomasz Kammel się boi…

„Męski punkt widzenia” – Polsat Cafe – premierowe odcinki, zawsze w poniedziałki o godz. 22.10.

Powtórki:  WT – godz. 15.00; Śr – godz. 8.30; Czw. – godz. 11.00; Sob. – godz. 20.00; Niedz. – 14.05


Tagi:life style, Paulina Młynarska, program rozrywkowy