Męski Punkt Widzenia 1

Męski Punkt Widzenia 1

Bohaterami programu „Męski punkt widzenia” są znani mężczyźni uczestniczący w życiu publicznym jako politycy, artyści, pisarze czy sportowcy, uczestniczący w życiu publicznym jako politycy, artyści, pisarze czy sportowcy. W każdym z programów poznamy ich historie z życia i poglądy, czyli po prostu ich męski punkt widzenia świata i… kobiet. Tematyka wywiadów wynika ze zderzenia światów bardzo kobiecej ale też i pewnej siebie prowadzącej z mężczyznami, którzy poza swoją działalnością profesjonalną są obiektem zainteresowania i westchnień płci przeciwnej.

Jak to jest być WŁAŚNIE TYM MĘŻCZYZNĄ? Czy jego wizerunek publiczny zgadza się z damsko-męskim? Co go ukształtowało jako mężczyznę? Co zraniło w życiu najbardziej? Co stanowi jego kręgosłup? Postrzega siebie jako przebojowego kobieciarza czy nieśmiałego romantyka? Ma zwyczaj oddzwaniania po przelotnym seksie? A może mu się taki nie zdarza? Może kłamie tak właśnie twierdząc? Co go pociąga w kobietach? Co przeraża? Co wzrusza? Co dziwi? Co podnieca? Jaką sam byłby kobietą? Te i wiele innych pytań – bez cenzury i ograniczeń – ale zawsze z humorem i dużą dozą dystansu, tylko w programie „Męski punkt widzenia” . Charakter rozmów jest odważny, pozbawiony tabu i nacechowany osobistym „ ryzykiem” prowadzącej, która nie bojąc się trudnych pytań spodziewa się równie trudnych odpowiedzi. I jest na nie przygotowana.

Odcinki “Męskiego Punku Widzenia” dostępne na IPLA

Talk – show: „Męski punkt widzenia”; Seria: I/II;; Ilość odcinków: 29; Czas trwania: 22 min.; Prowadząca: Paulina Młynarska-Moritz

Emisja premierowych odcinków: Polsat Cafe, poniedziałki, godz. 22.00

Tagi:Paulina Młynarska, Polsat Cafe, program rozrywkowy