Lombard. Życie pod zastaw 7

Lombard. Życie pod zastaw 7

7. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, to 48 odcinków, emitowanych w Telewizji Puls od 23 września 2020r. o godzinie 19:00

W nowej serii pojawili się klienci, których historie jak zawsze dostarczają wielu emocji.

Lombard odwiedził m.in. mężczyzna, który kupił perkusję, ale w zamian zastawił masażer swojej żony. Z kolei inny klient przyniósł piękną, grawerowaną flintę bractwa kurkowego. Pracowników lombardu zaskoczyła też wizyta chłopca, który chciał sprzedać pistolet na wodę.

Dużo się znów dzieje w życiu głównych bohaterów – o Mariusza (Michał Chorosiński) w 7. sezonie upomniała się jego przeszłość agenta specjalnego. Za to w życiu “domowym” czekają go wreszcie radosne chwile z ukochaną Andżeliką (Dominika Skoczylas) – do czasu, gdy nie powróci Olga (Beata Śliwińska).

Lolek (Jerzy Górski), za sprawą źle ulokowanych uczuć, znazł się w centrum afery kryminalnej, a Maciek (Maciej Gisman) odkrył nowe, dość specyficzne i niebezpieczne hobby.

W życiu Beni (Rita Weinar) i Betona (Dominik Dąbrowski) – karuzela wydarzeń – zarówno tych radosnych jak i dramatycznych.

Z kolei właściciel lombardu Kazimierz i jego żona Beata (Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka) zaangażują się w działalność charytatywną, a Ziutek (Henryk Gołębiewski), który założył własną firmę remontową, przyjął duże zlecenie – jego finał będzie zupełnie inny, niż oczekiwał…

W serialu regularnie pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Aleksander Doba, Michał Wiśniewski, Bartek Marszałek, Tomasz „Niecik” i Kabaret z Konopi.

W 7. sezonie pojawili się, między innymi: Bogdan Kalus, Katarzyna Pakosińska, Małgorzata Rożniatowska.

Emisja premierowych (48.) odcinków 7. sezonu od 23 września do 27 listopada 2020 r., od poniedziałku do piątku o godz. 19:00.

Post nie ma taksonomii