Lombard. Życie pod zastaw 6

Lombard. Życie pod zastaw 6

Działo orgonowe, recyklomat, sprzęt kominiarski, granat moździerzowy czy zapalniczka kryjąca tajemnicę – to tylko niektóre rekwizyty, które pojawią się w nowym, 6. sezonie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”!  Powrócą także ulubieni bohaterowie, na czele z właścicielem lombardu Kazimierzem, którego gra Zbigniew Buczkowski!

 Emisja nowe serii planowana jest od 2 marca, o godzinie 19:00!  

Telewizja Puls przygotowała wielką niespodziankę – prapremierę pierwszego odcinka 6. sezonu „Lombardu…” odbędzie się  już w piątek 28 lutego o 20:00!

W nowych odcinkach widzowie TV Puls będą śledzić m.in. losy związku Andżeliki i Mariusza (Dominika Skoczylas, Michał Chorosiński), przekonają się, czy Benia i Beton (Rita Weinar, Dominik Dąbrowski) zostaną rodzicami oraz jaki przewrót w życiu Maćka (Maciej Gisman) i jego mamy Kornelii (Dorota Kamińska) spowoduje powrót ojca Maćka, Henryka (Leszek Wojtaszak). Dojdzie też do zawirowań w życiu żony Adka, Patrycji (Paulina Jeżewska), o której serce postanowi walczyć Ryży (Arkadiusz Tańcula). Jak zawsze, nie zabraknie perypetii Ziutka (Henryk Gołębiewski), który się ustatkuje, a nawet dobije targu z  kominiarzem! Lombard będzie również odwiedzał zaprzyjaźniony Zefel (Krzysztof Hanke) oraz artysta-malarz Hofer (Rafał Cieluch), który otworzy nowy, niecodzienny biznes! Widzowie poznają też nowych bohaterów – rodziców Betona: wcielą się w nich Halina Rowicka i Stanisław Szelc z Kabaretu Elita!

A nad wszystkimi będzie czuwał właściciel lombardu, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski).

 Zwiastun 6. sezonu: https://www.youtube.com/watch?v=_zDv-Vgy4A4

 „Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Produkcja cieszy się ogromną popularnością – widzowie przyznali jej trzy  Telekamery „Tele Tygodnia” 2018, 2019 i 2020 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”.

 

serialu

Bohaterami serialu są: właściciel lombardu Kazimierz, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie stanowią wątki kolejnych odcinków. Widzowie poznają losy ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych okoliczności. Chętnie zaglądają tu również złodzieje i policjanci, a także zwariowani poszukiwacze okazji. Serial w każdym odcinku prezentuje inną historię, nierzadko kryminalną, nie brakuje także sytuacji humorystycznych.

Premiery nowych odcinków 6. sezonu od 2 marca – codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 19:00, powtórki o 18:00. Tylko w TV Puls!

Prapremiera pierwszego odcinka 6. sezonu „Lombardu…” już w piątek 28 lutego o 20:00! Tylko w TV Puls!

 

 

Post nie ma taksonomii