Lombard. Życie pod zastaw 8

Lombard. Życie pod zastaw 8

“Lombard. Życie pod zastaw” – sezon 8 – wrócił wiosną 2021 roku na antenę Telewizji Puls! Pierwszy odcinek został wyemitowany przedpremierowo 26 lutego o godzinie 20:00. Kolejne odcinki nowego sezonu były pokazywane, jak zwykle, od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00.

W nowych odcinkach w najsłynniejszym polskim lombardzie nie zabrakło klientów – zarówno tych zaprzyjaźnionych jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska) czy Zefel (Krzysztof Hanke), jak i zupełnie nowych. Z każdym przyniesionym pod zastaw przedmiotem wiązała się inna, wciągająca historia. Poznaliśmy, m.in. tajemnicę zaginionej malarki, której obraz pojawił się w lombardzie, kryminalną historię związaną z księgozbiorem z pewnej biblioteki czy klienta o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintrygował pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka…

Sporo zmian nastąpiło w życiu głównych bohaterów – Benia i Beton (Rita Weinar, Dominik Dąbrowski) zostali rodzicami Róży, której imię  wybrali widzowie w specjalnym plebiscycie Telewizji Puls.

Pod koniec sezonu 7. Kornelia (Dorota Kamińska) odkryła niezdrową fascynację  Maćka (Maciej Gisman) hazardem. Czy rodzina pomogła Maćkowi wyjść z uzależnienia? W nowym sezonie  z dużym wyzwaniem zmierzyli się Ziutek (Henryk Gołębiewski) i Grażynka (Iwona Domaszewicz). Wszystkich zaskoczył również Romuś (Marcin Borchardt), który podjął dość niecodzienną decyzję. Z kolei Andżelika i Mariusz (Dominika Skoczylas, Michał Chorosiński) cieszą się rodzinnym szczęściem po niedawnych zaręczynach, a Andżela znalazła czas na nowe hobby. Pojawiły się także nowe postaci.

Emisje odcinków: poniedziałek-piątek o 19:00, od 1 marca , TV Puls ; przedpremiera pierwszego odcinka 26 lutego o 20:00; 

Post nie ma taksonomii