Lombard. Życie pod zastaw 11

Lombard. Życie pod zastaw 11

11. sezon serialu „Lombardu. Życie pod zastaw ” przyniósł nowe emocje związane z głównymi bohaterami.

Andżelika i Mariusz (Dominika Skoczylas, Michał Chorosinski) cieszyli się nowonarodzonym synkiem.

Kazimierz i Beata (Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka) przeżywali rozwód Marty i Lolka.

Lolek (Jerzy Górski) skupił się na leczeniu złamanego serca i pracy zawodowej, wystartował także w konkursie na dyrektora muzeum, w czym kibicował mu sam Kazimierz.

Benia (Rita Weinar) wróciła do pracy w lombardzie. Jej kariera “Mamy Beni” niestety zaliczyła bolesny upadek, ponieważ Benia, o czym nie wiedziała, reklamowała na swoim kanale smoczki bez atestu…

Roman (Marcin Borchardt) nadal rozwijał karierę stand upera.

Anka (Hanna Kochańska) wreszcie znalazła prawdziwego księcia z bajki – mieszkającego w Szwecji Alexa (Sebastian Wątroba)

W 11. sezonie ważyły sie także losy Ryżego (Arkadiusz Tańcula) – dokumenty, które spotykająca się z nim na przekór wszystkim, Patrycja (Paulina Jeżewska) otrzymała od Andrieja wpłynęły zasadniczo na przyszłość Adama Ryżewskiego.  Istotną rolę w tej sprawie odegrał Beton (Dominik Dąbrowski).

Cierpiący na braki kadrowe Kazimierz niespodziewanie zyskał nową pracownicę – kolorową i wolną jak ptak, nietuzinkową Manuelę “Manię” (Urszula Bogucka) oraz przystojnego kuriera Adama (Patryk Cebulski).

Premierowe odcinki 11. sezonu “Lombardu…” pokazywane były w TV Puls od 29 sierpnia do 22 listopada 2022 roku. W odcinku 559 wystąpiła jako “gość specjalny” Wanda Kwietniewska z zespołu “Wanda i Banda”

Post nie ma taksonomii