Lombard. Życie pod zastaw 10

Lombard. Życie pod zastaw 10

Nowy – 10. już –  sezon zapowiada się emocjonująco, w lombardzie nie zabraknie nowych klientów i zaskakujących przedmiotów. Widzowie poznają historie i nabywców m.in. stylowego motocykla, cennej broszki czy zabytkowej prasy do owoców. Na Cichej pojawią się oczywiście stali, zaprzyjaźnieni klienci jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Jeziorak (Jerzy Skoczylas), Hofer (Rafał Cieluch) czy Boguś i Zefel (Bogdan Kalus, Krzysztof Hanke) a wraz z nimi – zwariowane wątki.

W życiu głównych bohaterów będzie, jak zawsze, sporo radości i wyzwań. Andżelika i Mariusz (Dominika Skoczylas, Michał Chorosiński) będą przygotowywać się do ślubu (odcinek 2. nowego sezonu!). W ich rodzinie nie zabraknie też zmartwień, których przysporzy im nastoletnia córka Mariusza, Julka, i jej podejrzane znajomości.

Sporo zamieszania wywoła też pojawienie się pewnej osoby z przeszłości Andżeliki… Kazimierz i Beata (Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka) odetchną z ulgą po powrocie Patrycji (Paulina Jeżewska) i ich ukochanego wnuczka Sebusia. Mimo to Kazimierz nadal będzie czujny –głównie z powodu Ryżego (Arkadiusz Tańcula). Czy Barscy byliby w stanie zaakceptować gangstera u boku ich synowej? Z kolei Benia (Rita Weinar) zacznie rozważać powrót do lombardu, a Lolek i Marta (Jerzy Górski, Agata Szafrańska) zaczną przygotowywać się na powiększenie rodziny.

„Lombard. Życie pod zastaw” to hitowa produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial cieszy się ogromną popularnością – otrzymał trzy Telekamery „Tele Tygodnia” oraz Złotą Telekamerę, będącą ich zwieńczeniem.

W serialu regularnie pojawiają się znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Zenek Martyniuk, Katarzyna Pakosińska, Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Aleksander Doba, Bartek Marszałek czy Michał Wiśniewski.

Przedpremiera pierwszego odcinka 10. sezonu 25 lutego o 20:00; 

Emisje odcinków: poniedziałek-piątek o 19:00, od 28 lutego, TV Puls; 

Post nie ma taksonomii