Lombard. Życie pod zastaw 12

Lombard. Życie pod zastaw 12

Nowy, 12 sezon „Lombardu” już od 27 lutego.

Dwunasty sezon serialu „Lombard. Życie pod zastaw” rozpocznie 600. Odcinek, w którym pojawi się para sympatycznych Ślązaków – Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). Przyjadą na festiwal piwa rzemieślniczego, przekonani, że to świetna okazja do darmowej konsumpcji. Zefel wpadnie  też na plan, do którego realizacji dosyć znacząco przyłoży się nieświadomy do końca swojej roli Hofer (Rafał Cieluch). W jakie tarapaty tym razem się wpakują i jaką rolę odegra w ich perypetiach prowadzony przez Kazimierza (w tej roli Zbigniew Buczkowski) lombard.

Nowe odcinki12. Sezonu „Lombardu…”  będą emitowane codziennie od poniedziałku do piątku, od 27 lutego br., o godzinie 19:00.

Prapremiera pierwszego odcinka dwunastego sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw” będzie miała miejsce w piątek, 24 lutego br. o godzinie 20:00. Kolejne odcinki będą emitowane także w stacji Puls 2.

Ostatni odcinek jedenastego sezonu zakończył się dramatycznie – Kawa (Katarzyna Wuczko) i Jaca (Grzegorz Gargas) zostali ugodzeni nożem. Jak ciężkie są ich obrażenia i czy przeżyli, odpowiedź przyniosą nowe odcinki.

W dwunastym sezonie pojawią się tematy „na czasie” – małżeńskie, związane z codziennością osób starszych i młodzieży. Także tej, która dopiero wkracza w dorosłość i szuka pracy. Konfrontacja ze „starą szkołą” reprezentowaną przez Kazimierza pokaże różnice w myśleniu, co czasem będzie śmieszno-gorzkim stwierdzeniem faktu, że świat biegnie do przodu, ale czy na pewno w dobrym kierunku?

W lombardzie nie zabraknie oczywiście nowych klientów i zaskakujących przedmiotów pod zastaw. Wśród nich widzowie zobaczą m.in.: klapki do akupunktury, nadmuchiwany leżak dla dzieci, oprawionego w ramkę pająka, znak drogowy, starą radiostację, zabytkowe termofory i telegraf. W życiu głównych bohaterów jak zawsze sporo radości, wyzwań a nawet niebezpieczeństw.

Zobacz zwiastun nowego, 12. Sezonu „Lombardu…”

https://www.youtube.com/watch?v=4fb0S-MFCNs

W serialu występują: Dominika Skoczylas, Paulina Jeżewska, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar, Katarzyna Wuczko, Grzegorz Gargas, Jerzy Górski, Marcin Borchardt, Michał Chorosiński, Arkadiusz Tańcula, Dominik Dąbrowski, Rafał Cieluch, Krzysztof Hanke, Bogdan Kalus i Zbigniew Buczkowski.

Post nie ma taksonomii