Kobieta Cafe 2

Kobieta Cafe 2

„Kobieta Cafe” to wyjątkowy magazyn dla nowoczesnych, otwartych na życie kobiet, które nie boją się trudnych tematów emitowany w Polsat Cafe. W każdym odcinku (tak jak w poprzedniej serii), poznajemy prawdziwe historie osób znajdujących się w niecodziennych sytuacjach i zmuszonych do podejmowania nierzadko poważnych życiowych decyzji.

Nie zabraknie też (jak dotychczas) w każdym odcinku spotkań z Gwiazdami, które są fantastyczną okazją, żeby oddzielić plotkę od prawdy i dowiedzieć się co ciekawego dzieje się u naszych czołowych celebrytów. W drugiej serii Paulina Młynarska zaprosiła do studia „Kobiety Cafe” między innymi – Henrykę Krzywonos, Grażynę Wolszczak, Krystynę Koftę, Katarzynę Zielińską, Magdalenę Gessler, Pawła Stalińskiego, Tomasza Jacykowa, Bartka Kasprzykowskiego, Ryszarda Kalisza i inne, znakomite i znane twarze.

W nowych odcinkach spotkamy też (znów) najlepszych specjalistów od kobiecego zdrowia, urody, mody, dietetyki, czy finansów. Poważne sprawy nie zdominują jednak „Kobiety Cafe” a prawie każdy odcinek, gospodyni programu ubarwia tematycznymi metamorfozami własnymi.

I tak, między innymi, w odcinku 35, zatytułowanym „Boję się zestarzeć” prowadząca wcieliła się w miłą staruszkę, a odcinek dotyczący późnego macierzyństwa poprowadzi w zaawansowanej „ciąży”. Osobiście i na oczach widzów Paulina Młynarska przekonuje się ile dobrego dla ciała i ducha może zrobić wykonywanie różnych ćwiczeń (pod okiem specjalistów) czy tańczenie ognistego tanga.

Wieloletnie doświadczenie prowadzącej i urok własny powodują, że zaproszone Gwiazdy biorą aktywny udział w programie.

Paweł Staliński jadł ostrygi, Tomasz Jacyków i psycholożka Maria Rotkiel próbowali wykonywać taniec brzucha, Majka Jeżowska paradowała po studiu w pareo, a Ryszard Kalisz ćwiczył jogę.

„Kobieta Cafe” Pauliny Młynarskiej to kobiece rozmowy na każdy temat. Bez tabu, bez wydawania sądów, za to z ogromnym poczuciem humoru i na najwyższym dziennikarskim poziomie.

„Kobieta Cafe” – seria II – od 21 marca do 11 maja w POLSAT Cafe, codziennie od poniedziałku do czwartku, godz. 21.00.

Tagi:ciekawy, kobiety, relaks, rozmowy, rozrywka, wyjatkowi goście, wyjątkowy