Kobieta Cafe 1

Kobieta Cafe 1

„Kobieta Cafe” to wyjątkowy magazyn bazujący na tym co kobiety lubią i cenią sobie najbardziej, czyli pogaduchy we własnym gronie! Aby się pośmiać, wzruszyć ale także, wykorzystując doświadczenia innych kobiet, dowiedzieć, jak zmienić swoje życie na lepsze. „Kobieta Cafe” to jedyny taki magazyn, w którym każda kobieta znajdzie odbicie swoich codziennych radości, bolączek, dylematów i problemów tych największych i całkiem małych. Jak mądrze się kłócić? Jak dobrze żyć ze wścibskimi sąsiadami? Jak znaleźć siłę na seks, gdy padamy zmęczone po całym dniu? Jak pokochać i docenić trudną do wytrzymania teściową? Jak wybrać bezpieczną antykoncepcję? „Kobieta Cafe” to także praktyczne porady jak sprawić, by ubranie nabrało modnego wyglądu, sweter nie zniszczył się w praniu, fryzura pasowała do charakteru, a biustonosz do ciała.

W każdym odcinku magazynu „Kobieta Cafe” spotykamy znane, lubiane i cenione kobiety, które będą dyskutować na temat, któremu poświęcony jest odcinek. Chwilę potem poznajemy bohaterów prawdziwych historii…

Nie zabraknie też spotkania z Gwiazdą – osobą z pierwszych stron gazet i plotkarskich portali. Będzie to fantastyczna okazja, żeby oddzielić plotkę od prawdy i dowiedzieć się, co Gwiazda sądzi o rzeczach, o które do tej pory jej nie zapytano.

W „Kobieta Cafe” spotkamy także najlepszych specjalistów od kobiecego zdrowia, urody, mody, dietetyki, czy finansów.

„Kobieta Cafe”, to kobiece rozmowy na każdy temat. Bez tabu, bez wydawania sądów, za to z ogromnym poczuciem humoru i na najwyższym dziennikarskim poziomie.

„Kobieta Cafe” (seria I) – od 4 października w POLSAT Cafe, codziennie od poniedziałku do czwartku, godz. 21.00. Prowadząca – Paulina Młynarska.

[/mp_code]

Post nie ma taksonomii