Happy Hour

Happy Hour

Program informacyjno-rozrywkowy o mocnym zabarwieniu plotkarskim będący propozycją dla wszystkich, którzy na godzinę chcieliby „wyłączyć się” z prozy życia, polityki, oderwać od codziennych treści trudnych i nudnych. Gospodarze programu przedstawiają i komentują materiały dotyczące życia gwiazd, miejsc uznawanych za modne, popularnych zjawisk i gadżetów. Wszędobylscy i wszystkowiedzący reporterzy „Happy Hour” dostarczają widzom najświeższe newsy z ekskluzywnych imprez, odwiedzają plany najnowszych filmów, seriali czy programów; towarzyszą gwiazdom w ich codziennych zajęciach i… zgłębiają zawartość ich toreb i torebek. Tylko w „Happy Hour” można zobaczyć co nosi ze sobą znany polski projektant i kontrowersyjna topowa gwiazda.

W każdym wydaniu goszczą też eksperci oraz znane osobowości, którzy dzielą się opiniami o prezentowanych newsach i doniesieniach. Program “Happy Hour” to dynamiczny collage newsów, wydarzeń, plotek i komentarzy w wersji „light”, na gorąco, na żywo i na luzie, z udziałem zaproszonych gości – gwiazd, osobowości, ekspertów. Rozmowy dotyczą wszystkiego co jest „trendy”, a prowadzone są w sposób zdystansowany, lekki, czasem ironiczny, a przede wszystkim pozytywny. Kulminacyjnym punktem programu jest zapowiadany na początku jako “hit dnia”, główny materiał wydania.

Łącznie program produkowany przez Studio A to 4 serie – 247 odcinków po 60 minut każdy. Prowadzący: Małgorzata Kosik, Wojciech Jermakow. Premierowe wydanie miało miejsce 1 października 2007 r. W piątki nadawano specjalne wydanie programu pt. “Wielkie Happy Hour”, które było podsumowaniem mijającego tygodnia. Druga seria była nadawana od stycznia do grudnia 2008 roku.

Seria I (październik – grudzień 2007 r.); Seria II (styczeń – grudzień 2008 r.);

Wszystkie odcinki programu dostępne na IPLA

Tagi:dynamika, gwiazdy, Happy Hour, informacja, life style, rozrywka, satyra