U fryzjera

U fryzjera serial komediowy, Polska 2006 re¿. Wojciech Adamczyk scena z: Patrycja Szczepanowska, Joanna Liszowska, Grzegorz Wons SK: styczeñ 2006 fot. Mikulski/AKPA

U fryzjera

Sitcom według pomysłu Macieja Strzembosza i pod literackim nadzorem Bartosza Wierzbięty (który jest także współscenarzystą i pojawia się też jako aktor). Każdy odcinek składa się z 1-3 odrębnych scenek, które łączą w całość fabularną postaci bohaterów i miejsce akcji – zakład fryzjerski należący do fajtłapowatego, naiwnego Grzegorza Grzegorza. W skrytości ducha marzy on, żeby być barmanem i że dzięki spadkowi po dziadku spełni to marzenie. Niestety, wraz z odejściem dziadka, wszedł w posiadanie… zakładu fryzjerskiego w centrum handlowym “Idylla”, przypominającego swym wyglądem czasy młodości darczyńcy.

Grzegorz dostał też w spadku personel złożony z ponętnej, energicznej fryzjerki Laury i młodziutkiej stażystki Kici, i “starych” klientów, niezupełnie licujących z nowoczesnym centrum handlowym: pana Henia – emerytowanego wojskowego, dresiarza Stasia o przydomku Stacho-Ciacho i panią Zosię.

Nowy właściciel starego zakładu przekonuje się dosyć szybko, że jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło…

W poszczególnych epizodach pojawiają się gościnnie gwiazdy: Jan Kobuszewski, Joachim Lamża, Dorota Chotecka, Małgorzata Socha.

Scenariusz napisali: Jolanta Hartwig-Sosnowska, Patryk Gołębiowski, Grzegorz Łoszewski, Doman Nowakowski i Mariusz Polaczek. Reżyseria: Wojciech Adamczyk.

Post nie ma taksonomii