Dziewczyny ze Lwowa 2

Dziewczyny ze Lwowa 2

Polina, Olya, Uljana i Swieta – cztery dziewczyny ze Lwowa, znów szukają szczęścia i lepszego życia w Warszawie.  Drugą serię z  nowymi  bohaterami i zabawnymi, wzruszającymi, ale też kryminalnymi wątkami widzowie zobaczyli w niedzielne wieczory o godz. 20:25 w TVP1 już od 3 września 2016r.

W drugiej serii “Dziewczyn ze Lwowa” Polina (Magdalena Wróbel) wraz ze swoim byłym szefem Jackiem (Krzysztof Czeczot) i Swietą (Anna Maria Buczek) rozkręcając biznes z ubrankami dla dzieci przekraczają często polsko-ukraińską granicę. Chciwość ludzka jednak nie zna żadnych granic i będą musieli poszukać innego pomysłu na życie. Swieta, która  kwitnie przy boku Mecenasa (Krzysztof Stelmaszyk), niespodziewanie stanie przed szansą kariery w Polsce, na dodatek w swoim zawodzie. Propozycja, złożona przez mecenasa Grada (Cezary Żak), będzie miała jednak drugie dno… Olyia (Katarzyna Ucherska) wraz z rozpoczęciem kursu językowego zmierzy się z zazdrością Tomka (Adrian Zaremba). To i tak będzie najmniejszy z jej problemów wobec starcia z jego matką, wydarzeń w domu gangstera, w którym sprząta oraz parą niezbyt utajnionych tajniaków. Uliana (Anna Gorajska) kontynuuje lekcje u Profesora (Stanisław Brejdygant) i kiedy wydaje się, że jest na drodze do szczęścia, przyjeżdża Denis (Karol Pocheć) …

Zdjęcia do drugiej serii „Dziewczyn ze Lwowa” rozpoczęły się we wtorek 16 maja, koniec zaplanowano na 23 sierpnia. Oprócz Warszawy i okolic, ekipa kręciła znów w Przemyślu, który zagrał Lwów. Kontynuowane są perypetie czterech głównych bohaterek – Uliany, Swiety, Olyi i Poliny. Pojawią się nowi bohaterowie i zabawne, wzruszające, z elementami kryminalnymi  wątki.

Emisja pierwszego odcinka drugiej serii “Dziewczyn ze Lwowa” przewidziana jest w niedzielę 3 września 2016 r. o godz. 20:25 w TVP1.

Premierowe odcinki drugiego “Dziewczyn ze Lwowa” emitowane były od 3 września do 3 grudnia 2016 r. o godz. 20:25 w TVP1

Pierwsza seria “Dziewczyn ze Lwowa” emitowana jesienią 2015 roku (niedziela, godz. 20:25, TVP1) okazała się hitem – perypetie czterech bohaterek przyciągnęły przed telewizory średnio ponad 3,7 mln widzów (rekordową oglądalność miał 11. odcinek: 4,4 mln.) “Dziewczyny ze Lwowa” były jedynym serialem w jesiennej ramówce 2015 r., którego oglądalność rosła z odcinka na odcinek, by finalnie osiągnąć blisko milion widzów więcej niż na początku emisji.   

Post nie ma taksonomii