Camera Cafe

Camera Cafe

Gdyby automat do kawy, przy którym codziennie parę razy w ciągu dnia spotykają się pracownicy, umiał mówić, mógłby zdradzić niejedną niewygodną tajemnicę. To własnie automaty bywają świadkami naszych trosk, radości, wzburzenia, irytacji, narzekań… Przy kawie ludzie dyskutują na poważne problemy, przekazują sobie informacje z życia codziennego, śmieją się i… obgadują współpracowników.

Stali bohaterowie serialu “Camera Cafe” to czternastoosobowa grupa najbardziej reprezentatywnych pracowników jednej z firm. Gościnnie w serialu pojawią się też: instalator automatu, posłańcy, komiwojażer, serwisanci oraz rodzina i przyjaciele głównych bohaterów. Postaci, na pierwszy rzut oka stereotypowe, z biegiem czasu, ukazują swoją głębię i złożoność.

Akcja serialu  może toczyć się wszędzie i dotyczyć każdej branży i każdy z widzów może się identyfikować z bohaterami i ich problemami.

Kategoria: Serial/format; Produkcja: Studio A; Rok produkcji: 2004; Premiera: 2004. 03. 01; Gatunek: Komedia; Ilość odcinków: 78 (odc. 1-63 x 7 min, odc. 64 – 78 x 20 min.)

Tagi:Hit, komedia, kultowy, sitcom, zabawny